Візок валіз

Відпочинок на острові Крит, ідеально підходить для відпочинку з дітьми, так як кліматичні умови й саме розташування острова, знаходиться в південному європейському регіоні, сприяють поліпшенню здоров'я як дорослих, так і дітей.

Острів розташовується в Середземному морі і омивається Егейським, Іонічними морями.

Цей острів вважається 5 за величиною серед островів Середземномор'я.

Чим же так привабливий відпочинок на острові Крит?


Багато туристів, які вирішують зупинити свій вибір на відпочинку в Греції не можуть не звернути свій погляд на цей унікальний по своїй красі і різноманітності ландшафтної зони острів. Такі пейзажі, намальовані вправними рухами пензля художника-природи, не зустрінете ніде! Зачаровують і сковують від страху скелясті обриви, і низини острови, вкриті пухнастим зеленим м'яким килимом, змушують повірити в рай на землі.

Але не тільки природа з її блакитною прозорою водою приваблюють туристів. Острів Крит запас ряд загадок, розгадувати які доводиться і донині, оскільки тут було знайдено чимало археологічних знахідок, що відносяться до мінойської цивілізації, яка вважається однією з найперших у Європі. Вважається, що ця цивілізація зародилася в 2600 і проіснувала тут до 1400 роки до н.е. Свідоцтв їхнього існування на Криті було виявлено не мало: це красиві палаци Кноссос і Фестоса, які час і не думало щадити. Не менш красивим нагадуванням величі Криту служить і Венеціанський замок в Ретімно, подивитися який стікається велика натовп цікавих.


На Криті, крім усього іншого, добре розвинена туристична інфраструктура, яка ідеально поєднує в собі якість і комфорт обслуговування. Тому доказ місто Іракліон, що є початковим пунктом відправлення для всіх туристів, що прибувають на острів. Тут вирує і процвітає життя з численними готелями, здатними задовольнити будь-які потреби туристів на будь-який смак і гаманець, різноманітні магазини, бари, ресторани і клуби. З погляду розваг для туристів тут відкрито досить широкий спектр послуг: екскурсії по всьому острову, дайв-центри, численні мальовничі ущелини, наприклад, ущелина Самарья і т.д.

На острові непомітно переплітаються як вчинені витки цивілізації з їх комфортному і зручностями, так і найдавніші нитки минулого, відображені на минулих і нині напівзруйнованих будівлях давнини.

Відпочинок на острові Крит різноманітний, будь-який бажаючий тут відпочити зможе знайти заняття на будь да ж найвишуканіший смак.

Похожие страницы