Як придбати квитки в Таїланд дешевше

Як придбати квитки в Таїланд дешевше

У Греції ви і на морі можете відпочити і пам'ятники старовини зможете побачити. Природа Греції теж дуже красива! Материкова Греція знаходиться на гористій місцевості, тому, деякі міста розташовані в низинах, а деякі вище.


Деякі, можливо, бояться того, що Греція знаходиться в кризі і це може вплинути на відпочинок. Послухайте, Греція - туристична країна, туризм - це невід'ємна частина доходу країни, а значить, в їх інтересах зробити так, щоб ваш відпочинок вам сподобався для того, щоб ви по приїзду розрекламували Грецію, і ваші друзі поїхали відпочивати туди теж.

Запевняю вас, в Греції можуть відбуватися різні ситуації, але все, що пов'язано з туризмом постраждає в останню чергу!

А вже якщо ви дуже боїтеся паніки і страйків, то ласкаво просимо на острови Греції, там і обстановка по простіше, і клімат тепліше, а головне, уявляєте собі, як чудово було б відпочити на острові, погуляти, побродити по ньому.

Так от, якщо у вас все-таки постало питання про те, чи варто їхати до Греції, то відповідь очевидна - Так!

Так-же на сайті: Як зателефонувати з Греції в Росію, Температура води в Греції, Кращий час для відпочинку в Греції.

Якщо ви любите активний туризм - походи по екскурсіях і перегляд пам'яток, то ваш час - осінь - це без варіантів. У жовтні вже немає спеки і абсолютно не холодно, тому, найкращий час для активного відпочинку в Греції - жовтень-листопад.

Кращий час для гірськолижного відпочинку в Греції, природно, - зима, а саме, з середини грудня по лютий. Піднявшись на Олімп, вас очікує, крім гірськолижного відпочинку, чудовий вигляд.

Так само в цей час року організують спеціальні «шуб-тури». «Шуб-тур» - це поєднання екскурсій і походів по фабрикам, які виготовляють шуби - природно для їх купівлі.

Сподіваюся, тепер ви вибрали для себе найкращий час для відпочинку в Греції.

Похожие страницы