Кейптаун в літній період

Середня температура в літній період, а це приблизно з листопада по березень місяць, варіюється близько 25 градусів вище нуля, погода досить спекотна. Однак зима вважається досить прохолодною. Варто зауважити, що саме в зимовий період найбільша частина опадів припадає на західний регіон Африки а от на півночі, в Парк Крюгера і Йоханнксбурге, і сході, в Дурбан, опади характерні для літніх місяців року. Дурбан, до речі, має практично тропічний клімат, тому навіть взимку є теплі дні.

Літо в Йоганнесбурзі надзвичайно тепле і досить вологе, так як за цей період випадає значна частина опадів. А через спеку грози зустрічаються масштабні, що неймовірно вражає туристів. Зимові місяці можна сказати помірні, з холодними ночами і сонячними і сухими днями.

Кейптаун в літній період (десь з листопада місяця по березень) має досить теплою і трохи сухою погодою, хоча й не менш вітряної. Бували випадки, коли вітер був настільки сильний, що збивав людей з ніг у прямому сенсі слова. У таку погоду краще залишатися вдома. А якщо вас вітер застав на вулиці, то хапайтеся за дерева і стовпи для безпеки. Температура води практично завжди досить холодна, навіть у теплу пору року. Проте взимку, особливо в деяких високих районах Західно-Капській периферії, погода холодна і мокра, може йти навіть сніг.

Насолодитися літнім сонцем рекомендується в Драконових горах. Температура опівдні тут може сягати приблизно 30 градусів вище нуля. Однак у той же час дощі протягом летнеКлімат південної Африки в Дурбані дуже подобається турістамго періоду досить сильні, хоча і чергуються з прекрасною сонячною погодою. Взимку спостерігається суха погода з температурою в районі 20 градусів вище нуля. Вночі проходять заморозки на піднесених точках місцевості, та й сніг вночі не є винятком. Саме з квітня по травень найкраще відвідувати Драконові гори.

Дурбан славиться наближеним до тропічного кліматом. Біля узбережжя Індійського океану в чому приємніше купатися, ніж біля берегів Кейптауна, оскільки Індійський океан набагато тепліше. У літній період спостерігається спекотна і волога погода, а ось взимку подорожі надзвичайно гарні, оскільки дні в цей час стоять сухі, теплі і дуже сонячні. Сезон дощів у Дурбані припадає на літо, тому тоді розвиток туризму призупиняється.

І на закінчення відзначимо, що Кару вважається найбільш комфортним для відпочинку. Оскільки дні там не особливо спекотні, а ночі досить прохолодні, що дозволяє туристам почувати себе комфортно. Дощі бувають більшою мірою в літній час (з опадами в настільки пустельній місцевості з листопада по березень не дуже склалося). У середньому температура в літній полудень іноді буває дуже високою - порядку 40 градусів вище нуля. Але це, найчастіше, буває тільки в місцях, розташованих навколо річки.

Похожие страницы