Крим зі своєю природою та іншими цікавими місцями

Крим зі своєю природою та іншими цікавими місцями

Що потрібно знати для власного комфорту і безпеки?

Англійська мова, на якому звикли спілкуватися російські туристи в Іспанії не дуже в ходу. Намагайтеся не користуватися послугами з прокату машин, особливо якщо господарі таких контор - араби, можливо шахрайство! Не зупиняйтеся на дорогах і не підбирайте голосуючих на дорогах людей - в Іспанії це не прийнято, можливий обман! Слідкуйте за своїм майном, в Іспанії дуже поширене злодійство! В Іспанії всі пляжі - муніципальні, а значить користуватися ними можна безкоштовно, але за прокат лежаків, парасольок і т.д. потрібно платити. Засмагати топлес можна на всіх пляжах, для нудистів відведені спеціальні пляжі. А категорія ресторану визначається за кількістю вилок на вивісці!


Увага! Туристи зобов'язані дотримуватися місцеві закони, норми поведінки, поважати традиції, культурні та релігійні звичаї. Недотримання законів може спричинити за собою притягнення до відповідальності. Необхідно проявляти обережність під час подорожі, дотримуватися правил особистої безпеки, стежити за збереженням свого майна і документів. Зберігайте цінні речі в сейфі готелю, зробіть ксерокопію паспорта і візи. Ознайомтеся з умовами страхування зазначеними у страховому полісі! Рекомендується оплатити додаткову страховку з урахуванням специфіки подорожі.

Так само враховуйте, що за характером іспанці дуже серйозні, відкриті, галантні. Багато хто може порахувати, що коли 2 іспанця розмовляють - вони сваряться, насправді це не так. Просто це манера розмовляти, прийнята в Іспанії. Потрібно привчити себе говорити більш голосно, ви самі зрозумієте як, коли почуєте пару таких розмов. Іспанці дуже галасливі, але зате відкриті та доброзичливі, також вони дуже люблять спізнюватися!

Їдять в Іспанії пізно, сніданок - о 14 годині, обід о 22 годині, за столом слід уникати таких тем, як громадянська війна, період правління Франко, корида і особисте життя.

Чайові я б вам радив не шкодувати, чайові прийнято давати офіціантам в барах і ресторанах, покоївкам в готелях, водіям таксі і гідам, кількість чайових зазвичай становить 10% від вартості товару, просто враховуйте, що якщо ви не дасте чайові, наприклад офіціантові, то він може вам нашкодити в їжу, і ви з'їсте яку капость, яку він вам покладе, навіть не знаючи про це.

Посольства Росії в Мадриді: Calle Velazquez, 155, тел .: (34-91) 411-08-07.
Генеральне консульство Росії в Барселоні: Avenida Pearson, 34, тел: (34-93) 280-5432.
Посольство Іспанії в Росії: Б. Нікітській вул., 50/8, тел: (495) 202-21-61, 202-21-80, Консульський відділ: (495) 958-24-07 / 19.

Корисні телефони: Національна поліція - 091, місцева поліція - 092, Cruz Roja (Червоний Хрест) - 22-22-22, термінова медична допомога - 061, пожежна служба - 080, служба точного часу - 093, довідкова служба про міських вулицях, русі автобусів, чергових аптеках і т.д. - 098.

Похожие страницы