Чому корисно подорожувати поодинці?

Чому корисно подорожувати поодинці?

Це видовище заворожує людину ... сотні тонн води падають з висоти з гуркотом і бризками ... вся дія відбувається серед дикої, не пошкоджене природи ... краса ...


Ви зібралися на відпочинок до Хорватії і вже вибрали місяць для відпочинку, що ж добре. Тоді вам варто відвідати одне чарівне місце - хорватські водоспади.

Так, водоспади мають властивості заворожувати і водоспади Хорватії саме за цим притягують безліч людина, особливо варто відвідати ці місця якщо ви їдете до Хорватії з дітьми.


Практично всі водоспади Хорватії зібрані в національному парку «Плітвічськие озера». На Верхніх озерах - Батіновачкі (Batinova? Ki), Галовачкі (Galova? Ki), Козячкі (Kozja? Ki). На Нижніх озерах - Мілановачкі (Milanova? Ki), Мілке Т'рніне (Milke Trnine), Велике каскаді (Velike Kaskade).

Водоспади бувають двох типів:

- Руйнівні (більшість водоспадів)


- Творчі (дуже мало таких, хорватські одні з небагатьох)

Чому водоспади Хорватії творці? Начебто вода при падінні поступово розбиває дно, а річка вимиває грунт, але не все так просто. Всі водоспади утворилися на річці Корану - дана річка протікає по місцевості сплошобразованной з вапняного туфу. Дана порода де то вимивається, а де то довільно осідає, що і веде до появи найкрасивіших місць.

Річка сама утворила загати, бар'єри, тераси. Поділилася на 16 озер і обрушилася на всьому своєму протязі у вигляді 140 водоспадів. Кожен водоспад несе вапняк і намиває свій гребінь - з даної причини і названі творчими.

Найбільший водоспад - Саставці падає з висоти 72 метри! Це чудове видовище, але не завжди розмір має значення і решта водоспади не менше мальовничі.

Цікавий факт: Перепад висот від верхнього озера, до нижнього становить 133 метра.

Так само у цьому парку є 20 печер створених водою. Про ці печери можна сказати - як у кіно, тому входи знаходяться під водоспадом і зайшовши всередину ти становішся відділений від світу напівпрозорої плівкою води. У Хорватії навіть існує звичай вінчатися під водоспадом.

Вода має красивий бірюзовий колір, поруч стоїть древнє буковий ліс, кругом зелено, шелестить вода - загалом чудові місця =)

До речі: відразу почитайте статтю про гроші Хорватії, що б бисть спокійними в матеріальному питанні.

Похожие страницы