В розпал сезону курорти Тунісу пропонують масу розваг

Морські курорти і стародавні міста радо запрошують гостей країни - щоб подарувати їм запаморочливі враження та дозволити скуштувати всю красу повноцінного відпочинку.

Ви запитаєте, які курорти Тунісу віддати перевагу? .. Дозвольте Вас розчарувати: однозначної відповіді на дане питання немає і бути не може, оскільки кожен вибирає що-небудь своє, грунтуючись на власних перевагах, матеріальних можливостях.

Не знаєте, що вибрати? .. Зверніться до менеджерів туристичної фірми - досвідчені фахівці, довгий час працюють на ринку, вони запропонують Вам декілька варіантів на вибір. А вибирати є з чого ... Знаменитий Хаммамет з неповторної краси пляжами; сучасний Сусс - велике портове місто, де кожен зможе підібрати для себе розвагу до душі; старовинний Порт Ель-Кантауи з штучної бухтою в море і безліччю магазинів і бутиків на суші; а також Монастір, Ель-Джем, Матмата, Джерба - всі курорти Тунісу і не перерахувати.

Втім, якою б містечко Ви не обрали б, можете бути впевнені - в кінцевому результаті Ви все одно підете в рай ... рай, який існує на землі - тут, в Тунісі. Вам гарантовано високий рівень сервісу, яким деколи не можуть похвалитися окремі готелі Єгипту або Туреччини.

Стоять уздовж берегової лінії готельні комплекси потопають в зелені. Кращі кухарі країни пропонують постояльцям готелів вишукані страви - як туніської, так і європейської, а також японської кухонь. Вечірні анімації, ряд розважальних денних програм, різні уроки фітнесу та аеробіки - заняття до душі знайдеться навіть для самого вибагливого туриста.

В розпал сезону популярні курорти Тунісу пропонують мандрівникам масу розваг - починаючи від віндсерфінгу і закінчуючи водним дельтапланом і дайвінгом. А вже про розваги для дітей і говорити не доводиться - який приїхав на курорт разом з мамою і татом маля вже через кілька хвилин перебування на пляжі втягне у веселі ігри, що проводяться кваліфікованими дитячими нянями.

Наситилися плаванням, купанням і пірнанням? Тоді відвідайте культурні курорти Тунісу - знаменитий Карфаген або однойменну столицю країни, місто Туніс.

Похожие страницы