Побалуйте себе в NARCIST SPA

Насолоджуйтеся оздоровчими процедурами: пориньте в мінеральні води, надайте своїй шкірі мерехтіння і побалуйте себе арома-масажем. Розкішний готель Hilton Dalaman Golf Resort & Spa запрошує вас відпочити і відчути стан спокою в спа-центрі Elysion Spa.
Hilton Dalaman Golf Resort & Spa, розташований в Саригерме (Sarigerme) - це унікальне місце, де красива природа і історична спадщина створюють дивовижну атмосферу Стародавнього Риму. Саме тут в червні 2009 року відкрився незвичайний wellness-центр.
Побалуйте себе в NARCIST SPA
Narcist Spa в спа-комплек Elysion Spa відкриє найпотаємніші дверцята вашої душі. Це виняткове, концептуальне місце.
У спа-центрі Narcist є спеціальна кімната для масажу, де немає електричного світла, - ви відчуваєте тільки вашу енергію.
Кабінети для гідротерапії і ексклюзивні кімнати з приватними джакузі ідеальні для романтичних вихідних або медового місяця. У спа-центрі Narcist Spa є великий зал площею 120 квадратних метрів, спеціально розроблений для медитації, йоги і пілатесу.
Спа-центр готелю Hilton Dalaman пропонує своїм гостям 18 спа-кабінетів, 4 VIP кімнати, 10 спа-Світ для проживання, а також 2 VIP хамама, 4 сауни, парову кімнату і басейн.

Похожие страницы