Туніс приваблює інвесторів з усього світу

Цікава особливість: у готелях будь зірковості в обов'язковому порядку присутній великий басейн (чим вище зірковість, тим більша ймовірність, що басейнів буде декілька, причому критого і відкритого видів).

Туніс приваблює інвесторів з усього світу, а тому останнім часом гостей курорту радують сучасні готельні комплекси, що пропонують високий рівень сервісу і широкий вибір супутніх послуг.

Пропонує Туніс готелі та іншого класу - так звані готелі клубного типу. Насправді це не приватні апартаменти, як можуть подумати багато, а звичайний готель, який на сезон орендував той чи інший туроператор. Розташовуючи в номерах тільки «своїх» туристів, туроператор перетворює готель в закритий клуб за інтересами. Там, тут гостям пропонують великий вибір розважальних програм (що найцікавіше - кожен день нову), безкоштовні заняття з тренерами і фітнес-інструкторами, послуги нянь і репетиторів для дітей. Додайте до загального списку багатий вибір страв і напоїв, і Ви зрозумієте який рай створюють туроператори для людей, охочих відвідати Туніс. Готелі такого класу, само собою зрозуміло, недешеві, проте більшість мандрівників зупиняються саме на даному виді проживання, справедливо міркуючи, що за першокласний відпочинок можна і потрібно платити.

Таким чином, великий вибір готелів різного типу та виду дозволить Вам підібрати бажане.

Поспішайте - Вас чекає Туніс! Готелі курорту радо запрошують Вас на першокласний відпочинок! .. Не пропустіть свій шанс!

Похожие страницы