Ці землі тривалий час залишалися дикими

У Танзанії розташувалися різні національні парки, відомі туристам на всій планеті, причому кількість таких місць дуже велике. Серед них значиться і знаменитий Національний парк Серенгеті, в який прагне потрапити кожен мандрівник, який бажає вивчити справжню Африку.

Даний парк знаходиться в однойменному регіоні Танзанії, де є Великий Африканський Розлом. Північним сусідом є Кенійський заповідник Масаї-Мара (продовження Серенгеті), а Нгоронгоро (біосферний заповідник) межує на південному сході.

Ці землі тривалий час залишалися дикими, поки трохи більше ста років тому сюди не прийшли масаї - кочові племена з півночі, мають одомашнений худобу.

У 1891 році в регіон Серенгеті прибув перший європеєць - німець Оскар Бауман, який був натуралістом і дослідником. А в 1913 році тут розпочали діяльність перші мисливці. З 1921 року по 1029 проходив процес формування на цій території заказника, що став підставою для майбутнього Національного парку, яким він, більш розширений, і став у 1951 році. Цьому сприяло усвідомлення потреби збереження дикої африканської природи, бо часта полювання привела до стрімкого зниження чисельності левів, яких називали шкідниками.

Через 8 років з Серенгеті виділили резервантом під назвою Нгоронгоро.

На святкуванні п'ятдесятиріччя парку в 2009 році вчені підняли питання про те, що необхідно захистити унікальні землі від масових приїздів іноземців, завдяки яким туризм в Африці активно нині розвивається. Так, вони обмежили доступ мандрівників до ущелини Олдувай, де зараз досліджують знайдені сліди найдавніших людей. Це зроблено для збереження всіх знахідок і чистоти досліджень.
Національний африканський парк Серенгеті

Похожие страницы