Багатоликий і чарівний Стамбул

Багатоликий і чарівний Стамбул

Третій день найяскравіший і веселий, так як хлопчики, розфарбовані пудрою і яскравими фарбами, беруть участь в феєричному параді, подивитися який можуть всі бажаючі. Після цього, храм радий вітати новоспечених ченців, яких несуть до храму на


2 квітня - це особлива дата. Цей день присвячений правлячої династії Чакри. У Храмі Смарагдового Будди проводиться пишна і запам'ятовується священна церемонія поминання всіх попередників нинішнього Короля і його родичів.


Тайці дуже люблять своїх Короля і Королеву, тому, це свято можна вважати державним, так як все беззаперечно раді вихваляти правителів і його родичів. 2 квітня дуже багато веселих і життєрадісних тайців зустрічають з непідробною усмішкою і добродушністю всіх, навіть незнайомих їм туристів, які приїхали подивитися на цю церемонію і взяти участь у цій добрій і радісну подію.

Самим диких і неприборканих подію можна вважати і байк-фестиваль на острові Пхукет, який збирає байкерів з усіх куточком планети Земля: з Азії, зі Східної та Західної Європи, ну і звичайно ж з Росії.

Проводиться він в першу декаду квітня та супроводжується безліччю змагань, на яких всі, хто має байки можуть продемонструвати свою майстерність і віртуозність управління цим залізним диким мустангом.

Де краще відпочивати в квітні

Багато туристів оформляють квітневий тур до Тайланду тільки завдяки одному запам'ятовується події - Тайському Нового Року Сонгкран. Офіційно цей день відзначається датою - 13 квітня, але в різних провінційних містечках торжества можуть проходити в різний час, так як цієї події присвячується цілих 5 днів з 11 по 19 квітня.

Тих, хто не знає, що таке тайський Новий рік, цей день може застати зненацька!

Ви тільки уявіть, виходиш на вулицю, а там біснується і веселиться натовп! Ну як тут встоїш на місці і не захочеш взяти участь. Але при найближчому розгляді можна отримати якийсь сюрприз, який, втім, під час такої спеки буде сприйнятий на ура! Вас з усіх боків обіллють крижаною водою.

Де краще відпочивати в квітні

Знаряддям водного «розстрілу» може послужити все, що завгодно: відра, лійки, шланги, водні пістолети, ковші, глечики, каструлі, пляшки, бочки і все, що тільки можна! Єдине, що тільки варто запам'ятати туристам, так це те, що обливання водою - це своєрідний ритуал обмивання, коли того, кого облили водою при цьому побажали щастя, здоров'я, сімейного благополуччя і всіляких благ. Ображатися на такі Шкодная і зухвалі витівки не можна.

Навпаки, намагайтеся потрапити під якомога більші потоки води, так як вважається, що максимально окроплені і облитий водою є справжнім щасливчиком, так як в майбутньому році на нього чекає море успіху і нестримна хвиля щастя і веселощів!

У другій половині квітня проводиться щорічний тайський музичний фестиваль, який протягом декількох днів збирає величезну кількість любителів різноманітних музичних жанрів.

На цьому фестивалі виступають не тільки місцеві музичні гурти, а й приїжджають відомі зарубіжні виконавці. Зі сцени лунає рок, читається реп, виповнюється оркестровий джаз, голосить поп-музика, гіпнотизує і розслабляє реггі, змушує пританцьовувати блюз. І все це супроводжувати дикими веселими танцями.

Хіба квітневий Тайланд не заслуговує на увагу туристів?

Ще як заслуговує !!!

Але тільки будьте готові, що вся ця феєрична хвиля веселощів буде супроводжуватися нестерпно пекучим сонцем! Так що запасаємося сонцезахисними кремами, бутильованої водою, головний убір - обов'язковий, літній термобілизна - вітається і ласкаво просимо в Таїланд!

Правда, варто вже зараз подумати про турі в Таїланд в квітні. Заздалегідь бронюємо номер в готелі, а то може статися так, що самий «смак» буде вже недоступний для тих, хто тільки-тільки «розгойдався». Охочих відпочити в цьому місяці в країні посмішок предостатньо!

Підводячи підсумки, відзначимо за п'ятибальною шкалою основні переваги відпочинку в Таїланді в квітні.

Похожие страницы