Страх авіа перельотів. Літаком

Страх авіа перельотів. Літаком

Якщо турфірма працює виключно з якимось певним колом зарубіжних партнерів, то ми в цьому плані вільні, як птахи. Ми можемо вибрати абсолютно будь-яку країну для відпочинку і поїхати туди в зручний для нас час. Більше того, навіть сам відпочинок розтягуємо рівно настільки, наскільки дозволяє нам це зробити наш вільний час, які ми так скрупульозно викроює і, зрозуміло, наскільки дозволяє наше фінансове становище.

3. Пізнаєте світ крізь іншу призму, яка формується за рахунок виключно Ваших маршрутів, шляхів і подорожей!

А це і є ні з чим незрівнянна свобода руху, якої позбавлені туристи пікетники!

4. Самі вибираємо страхову кампанію без нав'язування її з боку турфірми


Це дуже важливий момент, про який багато «дикуни» і не замислюються. Якщо для подорожі по Росії досить нашого полісу медичного страхування, що дозволяє отримувати безкоштовне медичне обслуговування на території країни, то за кордоном з цією справою стоїть бути гранично уважними. Там не тільки ціни інші, там і умови зовсім інші. А наявність полісу медичного страхування для «дикуна» - невід'ємна частина будь-якої подорожі. Не дарма кажуть: «Береженого - Бог береже!»

На цю тему ми якось вже писали статтю «Туристична страховка» і розкривали частина «підводних каменів», з якими може зіткнутися будь непідготовлений турист. А зараз ми її трохи розбавимо тим, що додамо клаптик корисних порад туристам:

Купуйте поліс без франшизи

Що таке франшиза?

Франшиза - це вид комерційного договору, згідно якого страхова компанія залишає за собою право утримати частину грошових коштів. Таким чином, застрахований турист за договором франшизи звалює на свої плечі фінансову обов'язок - погасити частину медичних витрат з власної кишені.

Ви здивовані, тому що завжди вважали що всі Ваші медичні витрати за кордоном повинна і зобов'язана покривати страхова компанія? А воно, виявляється, зовсім і не так! Згідно франшизі ця сама частина дорівнює певній сумі, яка завжди відображається в договорі страхування. Наприклад, у медичному страхуванні ця сума коливається в межах 30 - 50 $.

Якщо незрозумілий принцип, то розглянемо всі на конкретному прикладі.

Похожие страницы