Кращий спосіб обміняти гроші - банкомат!

Кращий спосіб обміняти гроші - банкомат!

Їдемо в населений пункт Середній Баскунчак, тут відразу відчувається, що Казахстан поруч (по особам місцевих людей). По селу проходить головна дорога по якій і їдемо, вирішивши запитати у місцевої дітвори "як доїхати до озера Баскунчак" ви можете отримати невірні дані, за 10 рублів ви вже будете направлені у вірному напрямку. Ці живі покажчики «труться» біля доріг, чекаючи туристів, яких тут буває не мало.

2. Благополучно доїжджаємо до стоянки, далі машини не їдуть. Стоянка обладнана душем, туалетом, торговцем брязкітками і т.д., так само стоянка, на диво, безкоштовна. Ставимо машину, закриваємо і прямуємо в дорогу.

3. Дістатися від стоянки до озера Баскунчак можна двома способами: на своїх двох і на мотоциклі (знову ж місцеві хлопці заробляють на туристах), мототур коштує приблизно 50 рублів з людини. Якщо ви ходити можете взагалі, то краще прогулятися пішки, йти не далеко. Над вами палюче сонце, кругом соляні пустки і безліч людей, що йдуть до озера і від нього. На підході до озера чудесна соляна рівнина, навіть нагадує засніжене поле.

4. Озеро Баскунчак безпосередньо біля води. Т.к. температура в Баскунчаку далеко не холодна, то і озеро теж прогріте добре. Вода ледь червонувата і на дні (незвично бачити) НЕ пісок або мул, а сіль, багато солі. Відразу хотілося б сказати - не варто пірнати з головою! Я так і зробив, за що і поплатився жахливим печінням в очах і носі, думав осліпну. І ось занурюючись ви відчуваєте ... що ні занурюєтеся! Вкрай цікаве відчуття, що викликає приплив радості, сміху і нескінченних проб різних поз. Поки ви веселіться організм наповнюється корисними речовинами, солями, мікроелементами.

5. наплавали, вилізли, з ніг до голови в солі. Коли вода обсихає, ви стаєте схожим на якогось тубільця і шкіру починає стягувати (якщо довго ходити з сіллю, то з'являються хворобливі відчуття). Варто взяти із собою солі на пам'ять. Рухаємося до стоянки, прямо в душ. Просолену одяг (наприклад шорти) варто відразу промити добре, інакше вони будуть стоять колом.

Раніше це місце було оповите шлейфом легенд і переказів. А зараз воно приваблює не тільки туристів, але і кінематографістів. Чверть століття тому тут знімали «Швидкість» з Дмитром Харатьяном та Олексієм Баталовим, а вже в цьому столітті сюди приїхала знімальна група Олексія Германа-молодшого для зйомок фільму під робочою назвою «Загін», в якому розповідається про перший загоні космонавтів.

Похожие страницы